Статьи

Летний интенсив 2020

Хотите изучать немецкий язык интересно, эффективно, динамично, успешно общаться и сдавать экзамены?
Тогда мы приглашаем Вас на летние курсы в единственный в Харькове Центр изучения немецкого языка, аккредитованный партнер Гете-Института!
Занятия проводятся опытными преподавателями с использованием современных коммуникативных методик, аутентичных учебных материалов и средств.

Продолжительность курсов: июнь – июль 2020 г., три раза в неделю.

Летний интенсив A1.1 и A1.2

Стоимость всего курса - 4.400 грн.
Длительность - 100 часов.

Время Дни недели Запись онлайн по ссылке
10:00 – 13:15 понедельник, среда, пятница Записаться ›
16:00 – 19:15 понедельник, среда, пятница Записаться ›


Летний интенсив B1+ «Грамматика + коммуникация»

Стоимость всего курса - 2.500 грн
Длительность – 50 часов

Время Дни недели Запись онлайн по ссылке
16:00 – 17:30 понедельник, среда Записаться ›
10:30 – 12:00 суббота
 

Виставка "Барвисті ліки"

Необхідність карантинних заходів очевидна, але наші друзі не мають сидіти весь цей час на «культурній» дієті, тому ми вирішили продовжити нашу виставкову діяльність і запрошуємо всіх, хто цікавиться творчістю видатних та відомих, а можливо менш відомих, але від того не менш талановитих митців.

Весна не тільки за вікном, але і в нашій затишній виставковій залі!!!

Відвідайте нашу виставку спочатку онлайн, а потім чекаємо на вас у «Будинку Нюрнберга». Обіцяємо Вам яскраві фарби та посмішки!

Ольга Паскевич - лікарка. Вона лікує людей, а її в свою чергу лікують квіти, які вона не тільки вирощує у власному саду, а й малює їх, створюючи легкі, сповнені світла і повітря, акварелі. Як правило, її квіткові натюрморти – це «саморостучі» декоративні флоральні композиції. Вона рідко ставить свої букети у вази або глечики, вони дійсно виглядають як живописні бутоньєрки, на білому чистому тлі аркуша, зрідка тонованого.

Майстриня підбирає квіти по-різному. Хрестоматійним є поєднання ромашок, маку і волошок, ці ж квіти можуть бути представлені в окремих композиціях. Більш складними за своєю побудовою є дзвіночки, дельфініум, іриси, лілеї.

Квітковий «килим» за всієї його насиченості не виглядає еклектичним – кожна квіточка, травинка і билинка детально прописані, не заважаючи і не притісняючи одна одну. Природно, що улюблені пори року – весна, літо, осінь, хоча є натюрморти «зимового циклу», пов’язані з новорічними святами. Стилізовані квіти, в яких все ж таки проглядає їх натурна основа, все частіше з’являються в творчому доробку художниці – легкі, осяйні, сповнені любовного ставлення автора до земної краси.

Ольга Денисенко, мистецтвознавець, член НСХУ

 

Фото:: Барвисті ліки Фото:: Барвисті ліки Фото:: Барвисті ліки Фото:: Барвисті ліки Фото:: Барвисті ліки Фото:: Барвисті ліки Фото:: Барвисті ліки Фото:: Барвисті ліки Фото:: Барвисті ліки Фото:: Барвисті ліки


   
bigmir)net TOP 100